Krajalnica clatronic ma 3585

Krojenie serów płaci się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w interesach z serami na miarę płaci się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od gatunku, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć nieco więcej energii, ale i sery bardzo podatne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet kiedy jest ostatnie nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom chodzącym w magazynach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne rodzaje serów w niewielkie plastry dla swoich klientów? Przede każdym, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to artykuł znacznie dużej klas, oddany do cięcia serów wszelkiego rodzaju. Posiada bardzo precyzyjne ostrze, które dokładnie wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Świadczy to, że ta krajalnica potrafi w szybkim okresie pokroić większą kwota sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Istnieje toż wyjątkowo przydatne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia niezliczonych liczb serów różnych poziomów w konkretnym czasie, czyli zwłaszcza w zakładach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ ujawnia się, że bardzo chętnie dzielimy się wyręczać w pracach, które są konieczne, i które sprawiają nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie potrzebujesz z wszystkiego bloku sera! To długa oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten umieszczany w formie całego bloczku będzie zużywał się o moc wolniej niż ser pokrojony w cienkie plasterki w zakładzie.